Kiedy decydujemy się na zawód grafika, musimy wiedzieć, że niestety nie wszystko, możemy zrobić w programie w którym pracuje, dlatego też powstają coraz to nowsze strony Internetowe które są przeznaczone dla grafików, z racji, że są to strony Internetowe, wszystkie są bezpłatne i możemy korzystać z nich do woli, jeśli tylko tego potrzebujemy, jednak czas zacząć omawiać nasze strony dla grafików.

Strony dla grafików

Pierwszą stroną która z pewnością przyda się niejednemu grafikowi to www.nafirme.pl.

Strona jest o tyle przydatna, że zawiera artykuły o tym jak usuwać nie chciane przez nas elementy ze zdjęcia, jest to przydatne kiedy jakiś inny program robi to niedokładnie bądź używamy jakiegoś programu graficznego od niedawna i nie umiemy w 100% go poprawnie obsługiwać. Właśnie wtedy taka aplikacja przychodzi nam na ratunek.

Następna strona dla grafików jest przeznaczona stricte do tworzenia interfejsu użytkownika apple.
Na różnych stronach znajdziemy telefony marki Apple jak i Ipady, czy też Apple watch’e.
Strona na pewno przyda się nie jednemu grafikowi, przy tworzeniu swoich projektów.

Ostatnia strona na dziś jest równie ważna jak dwie wcześniejsze, a mówimy tutaj o czyli o stronie która pomoże nam dobrać odpowiednią czcionkę do naszych prac i projektów, tak aby wszystko zachowało jeden styl i nie psuło końcowego efektu. Pomimo, że jest to strona z czcionkami warto o niej pamiętać, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać.