Potrzebny Ci dobry smartfon do pracy, który zaskoczy Cię swoją użytecznością oraz tym, jak bardzo jest w stanie ułatwić wszystkie obowiązki? Samsung Galaxy Z Fold4 może być więc trafionym wyborem. To telefon ze składanym ekranem i ogromną mocą obliczeniową – obie te rzeczy mogą wnieść do Twojej pracy masę uproszczeń. Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego multitasking na tym modelu telefonu to czysta przyjemność i czym jest Flexcam – przeczytaj ten artykuł!

Samsung Galaxy Z Fold4 – co może zapewnić Ci składany ekran?

Samsung Galaxy Z Fold4 to przede wszystkim telefon, który od razu rzuca się w oczy dzięki składanemu ekranowi. Pomimo obecności tej technologii na rynku już od jakiegoś czasu, wiele osób wciąż patrzy na nią nieco sceptycznie, zastanawiając się, co właściwie jest w stanie im dać składany ekran. Naszym zdaniem to rozwiązanie, które doceni każdy, kto potrzebuje smartfona do pracy. Dlaczego?

Zapewne znasz to uczucie, kiedy chcesz zaznaczyć na telefonie kawałek tekstu, ale ze względu na jego rozmiar trudno jest Ci to zrobić precyzyjnie. Zamiast wybranego przez Ciebie fragmentu ciągle podświetla się inny, natomiast Twoja frustracja szybko rośnie. Samsung Galaxy Z Fold4 szybko wyeliminuje ten problem, gdyż po rozłożeniu jego ekranu będziesz mógł wygodnie i precyzyjnie wskazać dokładnie to, czego potrzebujesz. Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie tracisz nic z mobilności, jaką powinien cechować się smartfon. W przeciwieństwie do tabletu, po skorzystaniu z komfortu, jaki daje większy ekran, szybko go złożysz i schowasz nawet do małej kieszeni.

Innym przykładem użyteczności Samsunga Galaxy Z Fold4 jest sytuacja, kiedy w swojej pracy dużo czasu spędzasz z arkuszami kalkulacyjnymi czy ścianami tekstu. Wraz z tym telefonem będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki gdziekolwiek jesteś, a co ważniejsze, pozwala on na multitasking. W ten sposób będziesz mógł użyć przykładowo połowy ekranu do edycji zdjęcia, a drugiej do prowadzenia wideorozmowy ze swoimi współpracownikami. Przykłady na inne wykorzystanie możliwości składanego ekranu jest znacznie więcej, jedno jest jednak pewne – wszystkie one składają się na urządzenie, które jest niezwykle funkcjonalnym smartfonem do pracy.

Samsung Galaxy Z Fold 4 – telefon do pracy, ale nie tylko

Użyteczność i funkcjonalność Samsunga Galaxy Z Fold4 najbardziej objawiają się właśnie przy jego wykorzystaniu do spraw zawodowych, ale nie można zapominać o tym, że jego składany ekran to także potężne narzędzie do rozrywki. Za jego pomocą już nigdy nie będziesz musiał niekomfortowo ściskać się z drugą osobą wtedy, kiedy będziecie chcieli obejrzeć film na telefonie czy zagrać w wirtualną partię szachów.

Innym ciekawym udogodnieniem, jakie oferuje Z Fold4, jest Flexcam. Co to jest? Jeśli będziesz potrzebował statywu… zrobisz go z konstrukcji telefonu. To kolejna świetna rzecz, która nie byłaby możliwa bez składanej budowy. W ten sposób już zawsze będziesz mógł zrobić dokładnie tak wykadrowane zdjęcie, jak tylko sobie to wymarzysz.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska